(044) 502 99 00
Київ, Спортивна площа, 3
← До напрямку

Благодійний Фонд «Нова Громада» вшанував людей похилого віку та ветеранів

1 жовтня в актовому залі Жашківської районної державної адміністрації відбулися урочисті збори з нагоди вшанування людей поважного віку та з нагоди Дня ветерана. Спонсором даного заходу виступив Благодійний Фонд «Нова Громада».

22 ветеранам війни та праці Жашківського району Фонд вручив подарунки (постільні набори на суму більше 9 950 грн.) Зі словами подяки на адресу «Нової Громади» виступила голова Жашківської районної організації ветеранів Рена Михайлівна Горенко.  Рена Михайлівна зазначила, зокрема, що з самого початку заснування даної організації очільники Фонду Костянтин Невесенко та керівник соціальних проектів Віктор Погорілий ніколи не залишаються осторонь потреб людей поважного віку й ветеранів війни та праці. Проекти БФ «Нова Громада» на підтримку ветеранів працюють вже кілька років поспіль, його представники відвідують стареньких і на передодні свят, і у буденні дні, переймаючись їхніми проблемами та допомагаючи їм у вирішенні різних питань.

«Підтримка тих, кому це вкрай потрібно, і кому, можливо, сьогодні більше нема на кого спертися, кожній людині та кожному бізнесу сьогодні до снаги. Ми не можемо забувати про людей, які виховали нас і наших батьків, здобули для нас перемогу, а тепер самі потребують допомоги й просто доброго слова. Саме тому проектам на підтримку ветеранів ми приділяємо й будемо надалі приділяти багато уваги», – зазначив керівник соціальних проектів БФ «Нова Громада» Віктор Погорілий.

«Турбота та підтримка – ось основне гасло БФ «Нова Громада», і його слова ніколи не розходяться з ділом.