(044) 502 99 00
Київ, Спортивна площа, 3

Про благодiйний фонд “Нова Громада”

Невесенко Константин Вікторович

Невесенко Константин Вікторович

Керівник благодійного фонду 'Нова Громада'

Закінчив юридичний факультет за спеціальністю «Правознавство» Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

 

Наразі є директором з регуляторно-правового забезпечення  ГК «Нові Продукти» та керує створеним ним Благодійним Фондом «Нова Громада».

Спортсмен, член Українського тенісного клубу. Сім’янин, має двох синів.

Шановні гості!

Вітаю вас на сайті Благодійного Фонду «Нова Громада»!

 

Наш Фонд був утворений Групою Компаній «Нові Продукти» на початку 2014- року як окрема організація для цілеспрямованої реалізації численних соціальних та благодійних ініціатив компанії у м. Жашків, Жашківському районі та Черкаській області.

З приходом ГК «Нові Продукти» у 2003 році – будівництвом заводу, відкриттям офісів та регіональних представництв – в історії Жашкова та району в цілому почався новий етап. Сьогодні компанія є найбільшим роботодавцем регіону. Із самого початку своєї діяльності вона здійснює численні соціально спрямовані проекти у м. Жашків та Жашківському районі, де розташовані її потужності і постійно проживають співробітники компанії та їхні сім’ї, дбає про благоустрій і соціальний захист мешканців та є активним учасником суспільного життя країни. Лише у 2013 році компанія витратила більше 2 млн грн на різноманітні проекти. На початку 201Д року було ухвалено рішення виділити ініціативи ГК «Нові Продукти» з реалізації соціально спрямованих заходів в окрему сферу діяльності та створити фонд, який допоможе більш ефективно реагувати на потреби суспільства.

Щороку ми підкріплюємо наші прагнення поліпшити життя жашківчан і мешканців району справами. Адже бізнес глибоко інтегрований ужиття суспільства і не може стояти осторонь від його потреб. Основні напрямки нашої діяльності – меценатство, соціальна відповідальність та допомога українській армії.

Сьогодні фонд здійснює регулярну матеріальну підтримку найменш забезпечених дитячих закладів району, всебічну допомогу ветеранам Великої Вітчизняної війни, закупівлю обладнання для очисних споруд, ремонт дорігта місць відпочинку містян, сприяє розвиткові освітніх, культурних програм для молоді та студентів тощо. А ще під опікою Фонду знаходиться Смілянський будинок-інтернат (Черкаська область) для дітей з особливими потребами.

Сьогодні ми також приділяємо значну увагу допомозі українській армії, адже країна у важкі часи як ніколи потребує підтримки суспільства і бізнесу зокрема. «Нова Громада» регулярно виділяє кошти на спорядження військових, що беруть участь в антитерористичній операції на сході країни та захищають територіальну цілісність держави, забезпечує їх необхідним, а також піклується про переселенців та надає допомогу сім’ям загиблих.

На сайті Благодійного Фонду «Нова Громада» ви знайдете більш детальну і актуальну інформацію про напрямки нашої діяльності. Ми відкриті для співпраці і взаємодії та вітатимемо усі ініціативи з покращення життя м. Жашкова та Жашківського району.

З питаннями та пропозиціями щодо роботи
Благодійного Фонду «Нова Громада» та сайту
Ви можете звертатися за електронною поштою: info@nova-gromada.com.ua

З найкращими побажаннями,
Костянтин Невесенко,
керівник Благодійного Фонду «Нова Громада»

Бюджет
5
9
0
0
0
0
0
5
6
0
6
7
2
9
грн.
2
6
6
0
4
8
USD *
Витрачено на проекти
Бюджет
2
8
0
0
0
0
0
2
7
1
9
6
5
8
грн.
2
2
7
1
9
8
USD *
Витрачено на проекти
Бюджет
7
7
0
0
0
0
0
7
1
8
7
2
8
9
грн.
4
7
7
0
4
5
USD *
Витрачено на проекти
 * – Загальна сума кожного напрямку в usd вказана з урахуванням актуального курсу НБУ на момент реалізації кожного проекту напрямків
‘Соціальні проекти’, ‘Меценацтво’, ‘Допомога АТО’.