(044) 502 99 00
Київ, Спортивна площа, 3

Подяки

Подяка

З початку повномасштабного вторгнення ГК «Нові Продукти» та БФ «Нова Громада» надають підтримку українським військовим. Зокрема безоплатно передають на фронт енергетичний напій NON STOP Military. У серпні 2023 року бійці 3021-ої військової частини Національної гвардії України надіслали урочисту подяку за напої.

Подяка

Підтримка військових – один з ключових напрямків, яким опікується БФ «Нова Громада». Ця діяльність фонду відзначена багатьма подяками. У січні 2023 року команда ГК «Нові Продукти» отримала подяку від Фонду Сергія Притули за благодійні внески, спрямовані на потреби Українського Війська та допомогу для населення, постраждалого внаслідок російської агресії.

Подяка

Нещодавно керівник Благодійного фонду «Нова Громада» Костянтин Невесенко отримав подяку від начальника штабу – першого заступника командира 2-го самохідного артилерійського дивізіону 24 омбр Е. Будьонного. Командир подякував Костянтину Вікторовичу за підтримку української армії, допомогу військовим, патріотизм, самовідданість і небайдужість.

Грамота

Українські військові відзначили благодійну діяльність керівника БФ «Нова Громада» Костянтина Невесенка та керівника соціальних проектів фонду Віктора Погорілого: командувач військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Володимир Кравченко нагородив керівників «Нової Громади» грамотами за старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків, захист України й вагомий особистий внесок у підтримання її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості.

Подяка

У кінці травня керівник БФ «Нова Громада», директор із регуляторно-правового забезпечення та питань прозорості закупівель ГК «Нові Продукти» Костянтин Невесенко та керівник соціальних проектів фонду, депутат Черкаської обласної ради, директор із виробництва ГК «Нові Продукти» Віктор Погорілий отримали подяки від мирних жителів прифронтового міста Красногорівка, що в Мар’їнському районі Донецької області. У відзнаках за підписом керівника громадської організації «Наше відродження» Олени Косінової звучать слова вдячності за милосердя та небайдужість керівництва «Нової Громади» до проблем людей, життя яких змінила війна.

Подяка

Підтримка військових – як тих, хто сьогодні в зоні проведення Операції об’єднаних сил, так і ветеранів, – а також їхніх родин і сімей загиблих воїнів продовжується і сьогодні. Ця діяльність фонду відзначена багатьма подяками, у тому числі Подякою Комітету військових капеланів – учасників АТО при Асоціації незалежних православних громад (за підписом голови Асоціації Миколи Блазінського) та Подякою Окремого підрозділу Українського капеланства села Чермалик Волноваського району Донецької області (за підписом голови підрозділу Є. Коваленка). Обидві відзнаки вручені керівнику БФ «Нова Громада» Костянтину Невесенку на початку 2019 року.

Подяка

У березні 2019 року Костянтин Вікторович Невесенко отримав подяку від Творчого об’єднання «Таланти ХХІ століття» – організатора ІІ Національного чемпіонату з фольклору «Eurofolk-Вінниця – 2019», який проводиться спільно з Європейською асоціацією фольклорних фестивалів, офіційним партнером ЮНЕСКО. Голова правління ТО «Таланти ХХІ століття» Юрій Спиридович відзначив внесок керівника «Нової Громади» у відродження фольклорних традицій України та подякував за сприяння участі в чемпіонаті фольклорного колективу «Спадщина» із Жашкова.

Подяка

Наприкінці 2018 року зі словами вдячності до Костянтина Вікторовича Невесенка звернувся виконуючий обов’язки сільського голови села Старогнатівка Волноваського району Донецької області Кузьма Атаманов. Очільник громади населеного пункту від імені всіх своїх односельців подякував керівнику «Нової Громади» за допомогу старогнатівцям, у першу чергу дітям. Уже майже п’ять довгих років вони живуть на лінії розмежування в зоні військових дій на сході України і бачили та відчули всі жахіття війни. Кожна родина, а особливо сім’ї з дітьми потребують матеріальної та моральної підтримки. І представники фонду готові підставити плече цим мужнім людям.

Подяка

від Жашківського міського голови Цибровського І.

Подяка

вiд ДУК “Правий Сектор”

Подяка

від Черкаського обласного військового комісаріату

Подяка

від адміністрації Смілянського Дитячого Будинку інтернату

Диплом

нагороджується ТОВ “Напої плюс” за сприяння агропромислового розвитку Черкащини

Подяка Невесенку К.В.

за активну життєву позицію та фінансову допомогу для відпочинку та оздоровлення дітей

Подяка Невесенку К.В.

За постійну участь у благодійних проектах фонду “Блага Надія” присвячених дітям. За доброту та чуйність.

Подяка

від голови Жашківської адміністрації

Подяка

від батальйону спеціального призначення “Донбас”

Подяка

від відділу Жашківської райдержадміністрації

Подяка

від відділу Жашківської райдержадміністрації