Фонд надав родині Слободяник матеріальну допомогу на лікування
Опубліковано: 16.05.2017
Коли в родині хтось хворіє на онкологію, дуже важко сплачувати медичні рахунки своїм коштом. Жителька міста Жашків, Зінаїда Дмитрівна Слободяник, звернулась до «Нової громади» — її чоловік Іван онкозахворий. Фонд надав родині Слободяник матеріальну допомогу на лікування в розмірі 2500 гривень (62,98 гривень на сплату податків).