(044) 502 99 00
Київ, Спортивна площа, 3
← До напрямку

Поживні снеки для дітей з благодійного табору «Living like Indians»

Справжній індіанець повинен вміти три речі: кричати «пугачем», розводити вогонь тертям паличок і швидко наминати смачненькі батончики поміж табірними розвагами. З останнім ГК «Нові Продукти» і допомогли учасникам «Living like Indians» — безкоштовного табору для дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей Броварскього району. Батончики EatMe — ідеальний перекус для справжнього «індіанця»!
Табір «Living like Indians» — проект Дитячого соціально-реабілітаційного центру «Сонячне світло», який організовує літні наметові табори з 2001 року. Цього літа у таборі безкоштовно відпочили 206 дітлахів.
Тема табору, що проходив з 3 по 21 липня, — життя індіанців. Дітей вчили стрільбі з луку, сплавлятись човнами (хто не вмів, то й просто плавати), ходити в походи, майструвати поробки, бути актором імпровізованого театру, ба й навіть співаком!
Всі ці заходи — частина реабілітаційної методики «Педагогіка пригод», яка допомагає дітям як слід відпочити, розкритись, побороти свої страхи чи комплекси, соціалізуватись. І, врешті, знайти нових друзів і просто добре провести час.
Батончики EatMe чудово доповнили табірний раціон: по-перше, вони корисні, поживні і смачні, по-друге, їх легко взяти з собою і підживитись десь у човні чи посеред лісу.