Київ, Спортивна площа, 3
← До напрямку

БФ «Нова Громада» продовжує сприяти боротьбі з COVID-19: фонд передав ЦРЛ Жашкова два кисневі концентратори

Пандемія COVID-19 стала переламним моментом для всього світу, розділивши життя усіх на «до» та «після». Аби життя тривало, лікарі та науковці усього світу докладають максимум зусиль, однак іноді для боротьби з хворобою медичним установам недостатньо обладнання. З такою проблемою зіштовхнулися у Жашківській центральній районній лікарні: з’явилася потреба закупити два кисневі концентратори, інакше немає можливості своєчасно надавати хворим необхідну медичну допомогу. Вартість одного апарату становить 40 320 грн. БФ «Нова Громада» зробив свій внесок у боротьбу з коронавірусною інфекцією, виділивши з бюджету організації кошти на закупівлю двох концентраторів загальною вартістю 80 640 грн на потреби медичної установи.