Київ, Спортивна площа, 3
← До напрямку

БФ «Нова Громада» та ГК «Нові Продукти» забезпечили армію та громадян необхідною продукцією

Опубліковано: 12.07.2022

Допомога українським військовим, яка і раніше була одним з основних напрямків роботи БФ «Нова Громада», сьогодні є чи не першочерговою потребою, як і підтримка громадян, які стали жертвами агресії окупанта. Повномасштабна війна, розпочата у лютому росією, згуртувала українців ще сильніше, показавши – у біді не залишать нікого. Спільними зусиллям БФ «Нова Громада» та Група Компаній «Нові Продукти» надають постійну допомогу Збройним силам України, територіальній обороні, волонтерам, Жашківській громаді та переселенцям. Зокрема, забезпечуючи їх великою кількістю власної продукції – водою «Природне Джерело» та батончиками EatMe. Волонтери фонду також долучаються до розлиття і розподілу олії, яку передавали «Новій Громаді» місцеві підприємці для потреб військовослужбовців та переселенців. Не тільки продукти харчування, а й мішки, каністри, бочки, ящики та інші вкрай важливі господарські речі були передані Фондом для потреб військовослужбовців Жашківської ОТГ та інших регіонів України. Загалом на допомогу громадянам та військовослужбовцям спрямували грн. Боротьба триває – і вона неодмінно завершиться нашою перемогою! Слава Україні!

Facebook 1
Facebook 2