Фонд «Нова Громада» передав на потреби ЗСУ автомобіль Mitsubishi L200
Опубліковано: 20.10.2022
Війна продовжується, супротив міцнішає. Проте наші відважні захисники і захисниці потребують постійної усесторонньої підтримки від кожного з нас, без жодних зволікань і пауз. Адже вирішальна зброя – у єдності. За сприяння благодійників Фонду ще один автомобіль було доправлено нашим воїнам у ЗСУ. Пікап моделі Mitsubishi L200 було закуплено за кошти БФ «Нова Громада» та передано до Уманської військової частини для потреб військовослужбовців. Віримо у Перемогу, віримо у ЗСУ!