ГО “Спілка учасників АТО Жашківщини” звернулося по матеріальну допомогу на ремонт службового автомобіля VOLKSWAGEN Caddy, який доставляє допомогу нашим бійцям до зони АТО
Опубліковано: 13.02.2020
Одним з пріоритетних напрямків діяльності БФ «Нова Громада» є підтримка української армії, зокрема допомога воїнам АТО. На прохання Громадського об’єднання «Спілка учасників АТО Жашківщини» Фонд виділив кошти – 8460 грн. для закупівлі комплекту нових автошин та металевих дисків на службовий автомобіль VOLKSWAGEN Caddy, який належить Спілці. Зазначений автомобіль – не проста, а майже героїчна машина, адже він регулярно здійснює рейди в зону АТО, доставляючи все необхідне нашим бійцям.