Техніка (ноутбук) для освітніх потреб Жашківського закладу загальної середньої освіти №5
Опубліковано: 13.02.2020
Наприкінці минулого року до керівника соціальних проєктів БФ «Нова Громада» Віктора Григоровича Погорілого звернулася директорка ЗЗСО №5 м. Жашкова Наталія Петрівна Сухоносова з проханням допомогти придбати ноутбук для потреб школи. Оскільки у Фонді переконані, що наші школи мають бути обладнані якнайкраще, на прохання директорки одразу ж відгукнулися. Такий ноутбук було придбано за 15992 грн. Вже у січні 2020-го його передано у ЗЗСО №5.
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/thumbnail_img_20200110_144114-768x1024.jpg)