(044) 502 99 00
Київ, Спортивна площа, 3
← До напрямку

Новорічні вітання дітлахів Жашківщини

Напередодні новорічних свят Благодійний Фонд «Нова Громада» влаштував для дітлахів Жашківщини справжнє свято. Представники Фонду завітали до 237 дітей з обмеженими можливостями віком від 1 до 16 років, аби привітати їх солодкими подарунками. А 23 грудня у місцевому будинку творчості Жашкова спеціально запрошений колектив Київського драматичного театру ім. Саксаганського зіграв для дітей святкову новорічну виставу «Хто хоче в Новий рік?». На зустріч із Дідом Морозом, Снігуронькою та іншими казковими героями прийшли близько 350 дітей-сиріт, дітей з обмеженими можливостями та малюків із сімей переселенців із зони АТО.
Чарівні герої, надзвичайні костюми і неперевершена гра акторів повели маленьких і дорослих глядачів у світ казок, на яких виросло чимало поколінь. Усі ці казки зазвучали по-новому, зустрівшись на одній сцені. В добрих старих історіях з’явилися нові сюжети, та попри несподіване трактування, зміст вистави залишився спільним – взаєморозуміння і щирість здатні будь-які протиріччя перетворити на дружбу. Цікаво, що актори театру грали не лише на сцені – у ході сюжету вони багато спілкувалися з дітьми у залі, перетворюючи їх із простих глядачів в учасників казки. Разом з акторами діти розбудили симпатичного Омелька, розвеселили Царівну Несміяну. Були також загадки та цікаві завдання на кмітливість від Мері Попінс і Котигорошка, запальні танці й ігри від Снігуроньки.
Запросити дітей на свято Фондові допомагали працівники територіальної служби у справах дітей. Діти не лише подивилися захоплюючу виставу, а й отримали солодкі подарунки від Фонду.