Сопінська Світлана Іванівна просить матеріальну допомогу в звязку із скрутним сімейним становищем, Проживає із хворою донькою та внучкою 5 років
Опубліковано: 21.11.2018
Боляче дивитися на те, у яких тяжких умовах часом доводиться проживати нашим співвітчизникам. Особливо коли у справу втручаються хвороби… Жашківчанка Світлана Іванівна Сопінська була вимушена просити у БФ “Нова Громада” допомоги у зв’язку із скрутним сімейним становищем. Жінка проживає разом із хворою донькою та п’ятирічною онучкою, коштів не вистачає навіть на найнеобхідніші речі. Фонд надав сім’ї допомогу у розмірі 2000 грн.