Спортивний клуб “Альянс” просить фінансову допомогу на проведення турніру “Козацька звитяга” яка відбудеться з 11 по 14 жовтня у м. Обухів
Опубліковано: 11.10.2017
З 12 по 14 жовтня у м. Обухів відбувся Міжнародний відкритий турнір з боксу «Козацька звитяга». Цьогоріч у ньому взяли участь спортсмени з України, Білорусі, Молдови та Азербайджану. Благодійний Фонд «Нова Громада», на звернення спортивного клубу «Альянс», виділив 3060 грн. матеріальної допомоги на проведення турніру.
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/dzoma-3misce-225x300.jpg)