Територіальний центр просить сформувати 40 продуктових наборів для малозабезпечених сімей та людей з інвалідністю різної вікової категорії до дня Великодня
Опубліковано: 24.04.2018
Великдень – найсвітліше свято, коли особливо хочеться дарувати людям радість, щоб усі довкола були щасливі, жили у мирі, злагоді й достатку. Відтак Благодійний Фонд «Нова Громада» у співпраці з територіальним центром обслуговування громадян четвертий рік поспіль проводить на Жашківщині акцію «Великодній кошик». Цього року сформовано 40 продуктових наборів для малозабезпечених сімей та людей з інвалідністю різного віку на загальну суму 7 869,44 грн. Кошики збирали з огляду не лише на найнеобхідніше – у кожному наборі були також солодкі пасочки та інші смаколики.
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/dsc_0007-1-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/dsc_0048-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/dsc_0046-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/dsc_0029-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/dsc_0024-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/dsc_0020-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/dsc_0014-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/dsc_0004-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/dsc_0170-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/dsc_0166-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/dsc_0164-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/dsc_0056-300x200.jpg)