Територіальний центр соціального обслуговування Жашківського району просить забезпечити 84-ма продуктовими наборами інвалідів І-ї групи Жашкова та Жашківського району з нагоди Міжнародного Дня інвалідів
Опубліковано: 12.12.2017
З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, що традиційно відзначається 3 грудня, Благодійний Фонд «Нова Громада» у грудні 2017 року виділив 16 769,98 гривень на придбання 84-х продуктових наборів для інвалідів І групи м. Жашків та Жашківського району. З відповідним проханням про матеріальну допомогу до Фонду раніше звернулись представники Територіального центру соціального обслуговування Жашківського району.
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/dsc_0011-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/dsc_0019-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/dsc_0085-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/dsc_0088-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/dsc_0101-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/dsc_0161-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/dsc_0162-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/img_0854-300x200.jpg)
![](https://nova-gromada.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/img_0933-200x300.jpg)