Київ, Спортивна площа, 3
← До напрямку

В дарунок Жашківській міській раді передано спеціалізований маловантажний фургон Ford Transit для доставки продуктів харчування до шкіл та дитсадків

Керівник соціальних проєктів БФ «Нова Громада» Віктор Погорілий передав Жашківській міській раді спеціалізований маловантажний фургон Ford Transit (2015 року випуску). Тепер це авто доставляє продукти харчування до шкіл та дитячих садочків громади. За словами Віктора Погорілого, фонд приділяє особливу увагу дітям. А здорове харчування дуже важливе для їхнього розвитку, тому свіжі продукти до шкіл і дитсадків треба доставляти вчасно. Це вже третій автомобіль, подарований благодійним фондом освітянам. Варто зазначити, що такий дарунок дозволить суттєво зекономити бюджетні кошти, адже до цього часу автомобіль для транспортування харчів доводилося винаймати.