(044) 502 99 00
Київ, Спортивна площа, 3
← До напрямку

Вітання дітей с Днем Святого Миколая

Жодна дитина не має залишитися без подарунка – вирішили у Благодійному Фонді «Нова Громада», і відрядили свого Святого Миколая привітати зі святом дітей Смілянського дитячого будинку-інтернату, а також дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, які живуть в родинах опікунів та дитячих будинках сімейного типу на Жашківщині. Цієї традиції у Фонді, який створений на базі ГК «Нові Продукти», дотримуються вже кілька років поспіль.

Співробітники та волонтери підприємства зібрали для дітей-сиріт Смілянського дитячого будинку-інтернату усе необхідне: одяг, взуття, іграшки та набори для рукоділля, а фонд підготував солодкі подарунки. Разом із Святим Миколаєм до малечі вирушила ціла машина подарунків. Всього Святий Миколай від «Нової Громади» привітав 168 вихованців будинку-інтернату, серед яких є і діти з обмеженими можливостями. Інтернатом у Смілі Фонд опікується уже два роки поспіль, отже на улюблене свято тут з нетерпінням чекали на подарунки для дітей.

Також не залишилися без уваги і діти, що виховуються у родинах опікунів та дитячих будинках сімейного типу. Святий Миколай, у якого старанно перевтілився співробітник «Нової Громади», особисто вручив подарунки для 90 хлопчиків та дівчаток.