(044) 502 99 00
Київ, Спортивна площа, 3
← До напрямку

Вітання з Днем інваліда

З нагоди Дня інваліда в м. Жашків та районі представники благодійного фонду «Нова громада», а це кілька активних мобільних груп, відвідали 170 інвалідів та їх родини, щиро поспілкувалися з ними, поцікавившись у кожного з них як їм живеться, що найбільше турбує їх. Крім цього людям з обмеженими фізичними можливостями були вручені продуктові набори, попередньо зібрані за побажаннями людей, а також надані візитки з телефонами благодійного фонду, куди вони можуть звернутися за необхідною допомогою. Особисто з кожним інвалідом представники благодійного фонду «Нова громада» мали теплу розмову, від самих людей вони багато почули слів подяки за ті добрі справи, що вже не один рік робляться компанією «Напої плюс» та благодійним фондом «Нова громада» не лише для них, а й на благо району. Вразив візит до однієї з жашківчанок Марії Бондар, яка, отримуючи подарунок та найкращі побажання здоровя та добра від представників «Нової громади», не стримала сліз і промовила: «Знаю, що ваш фонд багато допомагає військовим на Сході. А в мене ось такий теплий кожух є, він би так знадобився комусь із хлопців, хто там воює. Може передасте разом зі своєю допомогою? Я б так бажала і свою крихту допомоги передати туди, в гарячу точку!».

Незабутні миті спілкування представників фонду були з молодим хлопцем Ярославом Трояківським. На інвалідному візку зустрів нас Ярослав, але його посмішка та невимовна радість до життя вразили усіх. Йому, як виявилось, варто було б замінити візок на сучасніший, що й одразу взяли до уваги благодійники.

І нікого з тих, кого обділила доля, не залишили поза увагою представники благодійного фонду «Нова громада». Гості були щедрі і на теплі слова, і на побажання доброго здоровя, любові та добра усім, до кого завітали. За їхніми словами, такі люди потребують особливої уваги і опіки, бо часто вони ще й залишаються самотніми через різні життєві обставини. А благодійний фонд «Нова громада» завжди прийде на допомогу усім, хто її потребує.