(044) 502 99 00
Київ, Спортивна площа, 3
← До напрямку

Вихованці Жашківськьої музичної школи влаштували концерт для співробітників «Напої Плюс»

1 жовтня 2015 року справжнє двогодинне музичне свято організували викладачі та вихованці Жашківської музичної школи для працівників ТОВ «Напої Плюс». 60 учасників концерту (діти та педагоги) дарували глядачам музичні та пісенні твори, демонструючи віртуозність та професійні навики виконання.

«До організації цього виступу ми готувалися заздалегідь: ретельно розробляли сценарій, влаштовували багато репетицій, аби виступ вийшов бездоганним. І, судячи з реакції гостей, вихованцям нашої школи вдалося їх приємно вразити! Ми щиро вдячні представникам компанії «Напої Плюс» за підтримку наших юних талантів!», – говорить Валерій Володимирович Немна, керівник музичної школи.

Цього ж дня працівники підприємства відвідали єдиний в Україні музей гармоніки. Іван Сухий, організатор та керівник музею, розповів про унікальні інструменти, зібрані в музеї, продемонструвавши разом із вихованцями їхню гру.

«Це був грандіозний виступ, який усі ми слухали із захопленням! Я знаю, що українські діти талановиті, але не очікував, що концерт у звичайній музичній школі Жашкова може виявитися настільки професійним. Ми й надалі будемо підтримувати молоді таланти – вони справді на це заслуговують», – коментує Віктор Погорілий, керівник компанії «Напої Плюс».

Всім учасникам концерту також подякували члени БФ «Нова Громада» Алла Васькевич, Валентина Приймак, Галина Тур і Валентина Турська, вручивши їм смачні та корисні подарунки (60 наборів продукції ТОВ «Напої Плюс»).