Київ, Спортивна площа, 3
← До напрямку

Закупівля продуктових наборів для жертв Чорнобильської аварії на прохання Жашківської районної ГО «Ветерани Чорнобиля»

Цьогоріч ми відзначили 34-ті роковини Чорнобильської трагедії. Наймасштабніша техногенна катастрофа в історії людства залишила по собі багато наслідків, а також людей, що раптово втратили рідних чи друзів. Жашківська районна ГО «Ветерани Чорнобиля» опікується громадянами, що постраждали в катаклізмі самі або змушені були пожертвувати близькими. Напередодні Дня пам’яті Чорнобильської трагедії організація попросила БФ «Нова Громада» забезпечити продуктовими наборами 55 вдів та вдівців, що залишилися на самоті після цього лиха. Для закупівлі продуктів будо виділено з бюджету 9487 грн.