(044) 502 99 00
Київ, Спортивна площа, 3
← До напрямку

Жашківські школярі відвідали Київський зоопарк та «Експериментаріум»

За підтримки Благодійного Фонду «Нова Громада» 30 школярів Жашківської ЗОШ №1 взяли участь у цікавій екскурсії до Київського зоопарку. В одному з найбільших за територією зоологічних парків Європи діти 10-12 років цікаво провели час, дізналися чимало нового про навколишній світ та на власні очі побачили колекцію із 368 видів тварин.

Також жашківські школярі відвідали столичний музей популярної науки та техніки «Експерементаріум». Діти були у захваті від пізнавальної та інтерактивної екскурсії, де кожен із них мав змогу особисто провести експеримент або дослід. Серед близько 300 експонатів музею, присвячених різним природничим дисциплінам, школярі побачили зразки машин та механізмів, які наочно демонструють можливості науки і техніки, а також безліч різноманітних ілюзій та головоломок.

Крім того, юні жашківчани мали змого власноруч запустити хмаринку під самісіньку стелю, видути гігантську бульбашку, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника, «заблукати» в дзеркальному лабіринті та побудувати міст без жодного цвяха.